S3096 STEPPER SKOŚNY Z REGULOWANYMI RAMIONAMI HMS

17-22-109

Nowy produkt

269,00 zł brutto

Opis

Gwarancja 24 mies.

Więcej informacji

S3096 HMS - skośny stepper. Jego największym atutem są ruchome drążki, których wysokość oraz opór można swobodnie dostosować do potrzeb użytkownika. Trening na stepperze S3096 wykonywany jest w płaszczyźnie skośnej, czyli od wewnątrz do zewnątrz.

Model S3096 HMS posiada czytelny wyświetlacz, za pośrednictwem którego możemy śledzić wyniki naszego treningu. Wystarczy jeden rzut oka - nie trzeba przerywać ćwiczeń, by sprawdzić liczbę wykonanych powtórzeń, spalonych kalorii czy czas. Z kolei solidne metalowe ramy i antypoślizgowa powierzchnia na stopy dbają o stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu.

Regularne ćwiczenia na stepperze przyśpieszą spalanie tkanki tłuszczowej na udach, biodrach i w okolicach talii. Trening wzmocni mięśnie obręczy biodrowej, ud (głównie mięśnie czworogłowy i dwugłowy), mięśnie podudzia, pośladki i mięśnie brzucha. Dzięki dołączonym do zestawu linkom, korzystając ze steppera S3096 HMS oprócz pracy nóg, można zaangażować również mięśnie ramion i przedramion.

Ćwiczenia na stepperze polecane są wszystkim, bez względu na wiek czy sprawność fizyczną. To efektywne i szybkie spalanie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym wzmacnianiu mięśni oraz ogólnej poprawie kondycji.

Funkcje komputera:
czas
licznik kroków
liczba powtórzeń na minutę
spalane kalorie
skan

Wymiary produktu:
długość: 41,5 cm
szerokość: 46 cm
wysokość: 22 cm
długość pedałów: 33 cm
długość powierzchni antypoślizgowej: 31,5 cm
szerokość pedałów: 12,5 cm
rozstaw pedałów: 20 cm
wysokość kroków: 18 cm

Dwa drążki z funkcją regulacji oporu i wysokości: 102 - 138 cm
Dwa ekspandery do ćwiczeń

Wymiary ekspanderów:
długość linek: 92 cm
szerokość rączek: 11 cm

Komputer z ekranem LCD
Dwa cylindry hydrauliczne
Maksymalne obciążenie produktu: 100 kg
Waga: 9,5 kg