S3085 ZIELONO-BIAŁY STEPPER Z RUCHOMYMI RAMIONAMI I LINKAMI HMS

17-22-107

Nowy produkt

249,00 zł brutto

Opis

Gwarancja 24 mies.

Więcej informacji

S3085 HMS to stepper skośny. Jego cechą wyróżniającą są dwa ruchome ramiona oraz funkcja treningu w płaszczyźnie skośnej.

Produkt został wykonany z materiałów najlepszej jakości. Jego zaletą jest możliwość regulacji oporu kolumn. Wygodę zapewniają szerokie, antypoślizgowe stopnie.

Przyrząd posiada dwa pionowe ruchome ramiona stymulujące górne partie ciała. Na tym nie koniec! Stepper S3085 HMS został również wyposażony w linki. W celu poprawienia rezultatu ćwiczeń warto o nich pamiętać. Drążki oraz linki pozwalają rozszerzyć aktywność fizyczną całego ciała, poprawiając w ten sposób efekty treningu jednocześnie skracając czas niezbędny do spalenia założonej liczby kalorii.

Ćwiczenia przy wykorzystaniu płaszczyzny skośniej zwiększają wszechstronność efektów, jak również przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Warto przeplatać ćwiczenia wykorzystujące ruch pionowy z ruchem skośnym, jest to sprawdzony sposób na kompleksowe wzmocnienie mięśni obręczy biodrowej, ud, podudzia, brzucha i pośladków. Mechanizm wyboru płaszczyzny ćwiczeń działa intuicyjne co pozwala szybko przełączać się pomiędzy nimi w zależności od swoich preferencji.

Ćwiczenia na stepperze polecane są kobietom i mężczyznom w każdym wieku. To efektywne i szybkie spalanie kalorii przy jednoczesnym wzmacnianiu mięśni oraz ogólnej poprawie kondycji.

Przyrząd do ćwiczeń mięśni nóg oraz pośladków

Funkcje komputera:
Czas
Licznik kroków
Liczba powtórzeń na minutę
Scan
Spalane kalorie

Dwa ekspandery gumowe w zestawie

Regulacja oporu kolumn
Dwa cylindry hydrauliczne
Dwa ruchome ramiona

Wymiary produktu:
Długość: 40 cm
Szerokość: 46 cm
Wysokość: 137 cm
Waga: 10kg
Maksymalna waga użytkownika: 100kg