Buty Asics Gel Beyond 5 B651N 001

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

342,99 zł brutto

Więcej informacji

Buty do siatkówki Asics GEL-BEYOND 5, to innowacyjne obuwie o normalnym profilu, zaprojektowane z myślą o zawodowych i amatorskich entuzjastów siatkówki. Wybierając obuwie firmy ASICS decydujesz się na szybkość oraz komfort.

Te wytrzymałe, zapewniające podparcie i oddychające damskie buty do siatkówki halowej GEL-BEYOND™ 5 marki ASICS to najlepsze obuwie zarówno dla zawodowych graczy w siatkówkę halową, jak i dla amatorów. W tych butach zastosowaliśmy wykończenie Modelowanie obuwia systemem California, podeszwę środkową SpEVA™ oraz siatkową wkładkę, aby zapewnić Ci nieporównywalny komfort i suchość. Zastosowanie technologii GEL™ w przedniej i tylnej części stopy umożliwia zmniejszenie wstrząsów, zwłaszcza przy skokach i lądowaniu, a wyjmowana wkładka sprawia, że design buta jest bardziej uniwersalny.

Light AHAR Sponge - podeszwa zewnętrzna AHAR wykonana jest z pianki o wysokiej odporności na ścieranie. Zapewnia wysoki komfort biegania i trwałość.

Rearfoot and Forefoot GEL® - opatentowany przez Asics system amortyzujący. Aby w najbardziej optymalny sposób absorbować wstrząsy, jednostki GEL zostały strategicznie ulokowane w środkowej części podeszwy buta w części śródstopia oraz pięty. Kształt jednostek GEL jest precyzyjnie zaprojektowany w zależności od specyfiki funkcji i pozycji w podeszwie buta. Neutralizuje wstrząsy fazy lądowania i wybicia oraz wspiera proces biegu. GEL nie traci swoich właściwości nawet pod wpływem zmian temperatury otoczenia.

Removable Sockliner - Wkładka, która może być wymieniana w celach ortopedycznych. Doskonale dopasowuje się do kształtu stopy.

SpEVA® 55 - materiał piankowy w podeszwie środkowej, na całej długości, zapewniający odpowiednią lekkość i odbicie od podłoża.

.Trusstic® - system integruje konstrukcję Guidance Line dla spotęgowania efektywności biegu przy jednoczesnym zachowaniu integralnej struktury podeszwy środkowej.

RhynoSkin - skóra syntetyczna odporna na ścieranie, dodawana w miejscach cholewki w celu uniknięcia nadmiernego zużycia.