Buty Asics Gel Beyond 5 MT B650N 001

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

370,99 zł brutto

Więcej informacji

Buty siatkarskie Asics GEL-Beyond 5 MT B650N 001. Piąta generacja bestsellerowej serii Beyond. Klasyka, czyli lekkość, przyczepność, amortyzacja i wentylacja w najlepszym wydaniu. Za amortyzację odpowiada pianka SpEva połączona z bardzo wydajnymi wkładkami żelowymi umieszczonymi zarówno pod piętą jak i pod śródstopiem. Ciągłe zginanie stopy od zawsze narażało to miejsce na przetarcia. Dobrze oddychająca siateczka oraz otwory wentylacyjne w podeszwie zapewniają maksimum komfortu.

Technologie:

Rearfoot and Forefoot GEL® - system amortyzujący ASICS Gel jest prawdopodobnie najbardziej znany spośród wszystkich technologii ASiCS. Aby dostarczyć wrażenia możliwie największej absorpcji wstrząsów, jednostki Gel zostały strategicznie ulokowane w środkowej części podeszwy buta. Do systemu amortyzującego ASICS Gel używa się różnych materiałów. W zależności od funkcji jednostki Gel zawierają silikon zamknięty w poliuretanowych kapsułkach . Kształt jednostek Gel także jest precyzyjnie projektowany w zależności od specyfiki funkcji i pozycji w podeszwie buta. Neutralizuje wstrząsy fazy lądowania i wybica, oraz wspiera proces chodu

PHF - Dwie warstwy specjalnej, dopasowującej się do stopy pianki, umieszczone w zapiętku buta w celu osiągnięcia indywidualnego dopasowania i wyższego komfortu.

Wet Grip Rubber - specjalna guma podeszwy zewnętrznej zabezpieczająca przed poślizgiem.

Magic Sole - wentylowana oraz preferowana podeszwa środkowa i zewnętrzna, umożliwia obniżenie wagi i intensyfikację wentylacji.

Produkty powiązane