Buty Mizuno Wave Mirage 2.1 MID X1GA187037

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

297,99 zł brutto

Więcej informacji

Męskie buty halowe do piłki ręcznej Mizuno Wave Mirage 2.1 Mid, które wyróżnia podwyższona cholewka zabezpieczająca kostkę przed urazami i kontuzjami. Głównym atutem prezentowanego modelu jest nowoczesna konstrukcja połączona z nadzwyczajnym zaawansowaniem technologicznym, co przekłada się na idealne dopasowanie do stopy, szybkość w zwrotach akcji, stabilność i przyczepność. Buty Mizuno powstały we współpracy z Guojon Valur Sigurossonem.

DynamotionFit - System DynamotionFit używając zaawansowanych zasad biomechaniki przechwytuje indywidualne zasady ruchu użytkownika. Dzięki temu, produkty Mizuno współpracują z użytkownikiem w całym możliwym zakresie.

Dynamotion Groove - Technologia Dynamotion Groove na podeszwie zapewnia świetną przyczepność, zwłaszcza przy ruchach bocznych.

Mizuno Intercool - Unikalny system wentylacji umieszczony na całej długości podeszwy środkowej, redukujący ciepło i wilgoć gromadzoną wewnątrz buta.

SR Touch – Nowy, zaawansowany materiał amortyzujący, który jest lżejszy, absorbuje wstrząsy oraz dzięki znakomitym właściwościom odbicia utrzymuje płynne i szybkie przetaczanie stopy.

AIRmesh - Powłoka ta zapewnia najwyższą możliwą oddychalność i komfort wierzchniej części buta.

Removable Insock - Anatomicznie formowane wkładki dla zwiększenia komfortu i amortyzacji.

D-Flex Groove – Żłobienie D-Flex pod stopą umożliwia szybkie i wielokierunkowe przeniesienie ciężaru ciała. Efektem jest niesamowite przyspieszenie.

Dura Shield – Chroni palce oraz zwiększa trwałość buta