ROWER SPININGOWY HMS SW8923-i

17-09-009

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 765,00 zł brutto

Opis

Gwarancja 24 mies.

Więcej informacji

SW8923 HMS to rower spiningowy, wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Wystarczy pobrać na swój smartfon bezpłatną aplikację iBiking+, by zyskać dostęp do interaktywnego centrum informacji i rozrywki.

Aplikacja nie tylko gromadzi wszystkie niezbędne dane dotyczące treningu – dostarcza również niepowtarzalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże? Tylko od preferencji użytkownika zależy wybór lokalizacji, funkcja Google Street View odpowiada natomiast za realizm podróży. Nowe doświadczenia czekają za każdym zakrętem!

Rower spiningowy SW8923 HMS został specjalnie zaprojektowany do Indoor Cyclingu, czyli tzw. kolarstwa halowego. Jest to bardzo prosta i efektywna forma treningu aerobowego, ograniczająca praktycznie do minimum możliwość kontuzji i optymalizująca nasze wysiłki w walce o szczupłą sylwetkę. W trakcie godzinnego treningu spalamy nawet do 1000 kcal, to naprawdę niesamowity wynik biorąc pod uwagę przyjemność i łatwość samego treningu!

Urządzenie posiada stalową, malowaną proszkowo ramę, dzięki której możliwy jest nawet najbardziej intensywny trening. O komfort użytkownika dbają również specjalnie wyprofilowane elementy maskujące mechanizm oporowy. Trwałość tego modelu pozwoli długo cieszyć się jego wszystkimi zaletami.

Trening z rowerem spiningowym SW8923 HMS pozwala poprawić ogólną wydolność i kondycję całego ciała, a w szczególności wydolności układów krążenia i oddechowego. Jest też łatwym sposobem na wzmocnienie mięśni nóg, brzucha i pośladków. Jazda na rowerze nie obciąża tak bardzo stawów, jak na przykład biegi czy aerobik, dlatego technika ta jest odpowiednia dla osób z nadwagą lub problemami stawowymi.


Funkcje:

Funkcje komputera:

obsługa bezpłatnej aplikacji iBiking+
czas
prędkość
dystans
całkowity dystans
spalane kalorie
scan

Specyfikacja:

Wymiary:

długość: 122 cm
szerokość: 50 cm
wysokość: 101 cm


Opór: mechaniczny
Obciążenie: regulacja płynna
Koło zamachowe: 22 kg
Mocna, stabilna konstrukcja
Komputer z obsługą aplikacji iBiking+
Wymagania systemowe:

Android 2.2 lub wyższy (480x800, 720x1280, 1280x800)
iOS 5.1.1 lub wyższy


Testowane urządzenia:

Samsung Galaxy Note1 - 4, Samsung Galaxy S2 - S5, HTC NEW ONE, HTC D316d, HTC M8, SONY Z ULTRA
iPhone4s, iPhone5, iPhone5s, iPhone6, iPhone6+


Uchwyt na smartfon
Regulacja siodełka:

14 ustawień regulacji siodełka w pionie (zmiana co 2 cm)
płynna regulacja siodełka w poziomie
wysokość siedziska od 88 do 115 cm licząc od podłoża


Stopki poziomujące
Regulacja kierownicy: 7 poziomów
Hamulec ręczny
Kółka transportowe
Waga produktu: 55 kg
Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
Gwarancja 24 miesiące