ROWER MAGNETYCZNY HMS M2218

17-01-015

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

799,00 zł brutto

Opis

Gwarancja 24 mies.

Więcej informacji

M2218 HMS to rower magnetyczny, dedykowany osobom poszukującym uniwersalnego urządzenia do codziennego treningu. Jego atrakcyjny wygląd i solidne wykonanie dają gwarancję niezawodności oraz trwałości.

M2218 to wytrzymały sprzęt do użytku domowego. Rower powstał ze sprawdzonych materiałów. Stalowa, malowana proszkowo rama jest efektowna, a zarazem bardzo trwała. Plastikowe elementy maskujące mechanizm oporowy rowerka zapewniają komfort użytkowania, łatwo też utrzymać je w czystości.

Rower M2218 HMS został wyposażony w automatyczną regulację obciążenia. Niezależnie od poziomu zmęczenia i zaangażowania wkładanego w trening, regulator oporu pozostaje zawsze pod ręką. Pozwala to na zmianę ustawień bez odrywania się od ćwiczeń.

Urządzenie posiada trwałe pedały z regulowanymi paskami. Mocne i antypoślizgowe tworzywo sztuczne, z którego zostały wykonane, zapewnia stabilne podparcie dla stóp. Jego właściwości przekładają się bezpośrednio na efektywność ćwiczeń, a tym samym na tempo spalania kalorii i zbędnej tkanki tłuszczowej.

Atutem roweru jest jego ergonomiczne siodełko. W połączeniu z intuicyjnym mechanizmem regulacji wysokości, pozwala ono przyjąć pozycję dostosowaną do indywidualnych preferencji. Dzięki tym cechom użytkownik nie jest narażony na dyskomfort i może skupić się wyłączeni na treningu.

Rower M2218 HMS został wyposażony w funkcjonalny komputer, zliczający najważniejsze parametry. Poczynając od czasu, poprzez dystans, prędkość i kalorie, kończąc na pulsie, pozwala on kontrolować każdy istotny element treningu.

Funkcje:

Wyświetlacz:

czas
skan
dystans
prędkość
kalorie
puls

Specyfikacja:

Wymiary po rozłożeniu:

długość: 89 cm
szerokość: 55 cm
wysokość: 126 cm

Opór: magnetyczny wewnętrzny
Regulacja oporu: automatyczna
System hamowania: magnetyczny wewnętrzny
Koło zamachowe: 6,2 kg
Regulacja siodełka: pion

Zakres: 78 do 101 cm
7 stopni regulacji (co 4 cm)


Wysokość mocowania kierownicy: 100 cm
Odległość od środka siodełka do kierownicy: 60 cm
Sensory dotykowe do pomiaru pulsu
Pedały z paskami
Waga: 26 kg
Maksymalna waga użytkownika: 125 kg
Gwarancja 24 miesiące