ROWER MAGNETYCZNY HMS M4208 PINK

17-01-021

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

499,00 zł brutto

Opis

Gwarancja 24 mies.

Więcej informacji

Rowerek magnetyczny H4208 to nieograniczony dostęp do sprzętu fitness zapewniającego dużą skuteczność treningu. Ćwiczysz kiedy chcesz! W dogodnej dla Ciebie chwili możesz zapewnić swojemu ciału odpowiednią dawkę ruchu, wzmocnić kondycję oraz spalić zbędne kalorie.
;
Dzięki niewielkim rozmiarom i kompaktowej budowie, jest to rower idealnie nadający się do małych mieszkań. System oporu magnetycznego sprawia, że ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Wygodne pokrętło pozwala dostosować jego wartość do potrzeb użytkownika.

Regulowana wysokość siodełka umożliwia precyzyjne dopasowanie rowerka H4208 do wzrostu użytkownika. Do Twojej dyspozycji oddaliśmy 7 stopni regulacji w zakresie od 65 do 87,5 centymetrów.

Urządzenie posiada sensory dotykowe służące do mierzenia pulsu. Płynna regulacja stopnia nachylenia uchwytów kierownicy umożliwia jej personalizację w zakresie kąta nachylenia wynoszącego 45 stopni.

Podczas jazdy stopy są utrzymywane przez szerokie paski stablizujące. Całości dopełnia komputer wyświetlający najważniejsze parametry każdej sesji treningowej. M4208 HMS to propozycja dla wszystkich szukających niewielkiego urządzenia do ćwiczeń o nowoczesnym wyglądzie i efektownej kolorystyce.


Specyfikacja:

Opór: magnetyczny zewnętrzny
Koło zamachowe: 5 kg
Regulacja oporu: 8 stopniowa manualna
Regulacja stopnia nachylenia uchwytów kierownicy(w zakresie 45 stopni)
Regulacja siodełka: pion

7 stopni regulacji (co 3 centymetry)
zakres regulacji: 65 - 87,5 cm


Wymiary po rozłożeniu:

długość: 70 cm
szerokość: 52,5 cm
wysokość: 130 cm


Pedały z paskami
Kółka transportowe
Waga: 21 kg
Maksymalna waga użytkownika: 110 kg