Rękawice 4keepers Evo Gris NC

Nowy produkt

249,99 zł brutto

Więcej informacji

Profesjonalne rękawice bramkarskie 4Keepers EVO GRIS to nowy model, odświeżonej serii EVO. Powierzchnia chwytna to sprawdzony, świetny jakościowo lateks Delta Aqua Soft German Latex występujący w modelach CHAMP Purple, EVO LUNA oraz Suppro Premier. Zastosowany materiał zapewnia bezkompromisową chwytność w każdych warunkach, dlatego tak dobrze sprawdza się niezależnie od pogody.

W odświeżonej generacji poprawiona została lekkość i ergonomia całej rękawicy, a szczególnie idealne dopasowane palce oraz powierzchnia między nimi - gdzie został zastosowany jeszcze bardziej oddychający materiał, co sprawia, że rękawice są jeszcze lżejsze, oraz pozwalają dłoni na skuteczniejsze odprowadzanie wilgoci.

Cała seria, podobnie jak starsze modele została wykonana w kroju Negative Cut, który pozwala na doskonałe dopasowanie do dłoni, zwiększając kontrolę i czucie piłki.

Backhand rękawicy to wciąż niezawodny, oddychający materiał - Jacquard Mesh dodatkowo wzmocniony elastycznym gumowaniem zapewniając solidne wzmocnienie piąstkowania.

Cała seria EVO charakteryzuje się nowoczesnym designem, oraz odważną kolorystyką. Dodatkową ciekawostką jest logo 4Keepers składające się w całość przy złożeniu dwóch rękawic co zobaczycie na zdjęciach.

Zapięciem pozostał bandaż aby zapewnić doskonałe trzymanie rękawicy oraz dodatkowe usztywnienie nadgarstka.

Model meczowy - polecany przez bramkarzy profesjonalistów.

Krój palców: Negative Cut
Pianka: DELTA AQUA SOFT GRIP
Body: Jacquard Mesh with sublimation + laminated foam
Backhand: 3mm German nb Latex + rubber inject
Zapięcie: bandaż