Rękawice 4keepers Evo Nettuno Negative Cut + płyn czyszczący S558771

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

161,99 zł brutto

Więcej informacji

Zupełna nowość marki 4Keepers na rok 2019. Seria EVO swoim niepowtarzalnym wyglądem i lekkością przenosi rękawice 4Keepers na wyższy poziom.

W modelu EVO NETTUNO zastosowano piankę Blue Super Soft German Latex występującą już w innej kolorystyce w min. CHAMP III Black. Popularny Super Soft jest świetnym kompromisem pomiędzy chwytnością a wytrzymałością co sprawia że doskonale sprawdzą się zarówno w trakcie meczu jak i na treningach.

Cel przyświecający w tej serii to maksymalna ergonomia i lekkość. Najwyższej jakośći materiały połączone z rzemieślniczo dokładnym wykonaniem zapewniają rękawice lekkie, wytrzymałe i doskonale leżące na dłoni.

Ulepszony, znany i ceniony krój Negative Cut poprzez zastosowanie lateksu wokół powierzchni chwytnej wpływa pozytywnie na komfort użytkowanie i wytrzymałość produktu. Ponadto rękawica doskonale dopasowuje się do dłoni, zwiększając kontrolę i czucie piłki.

Backhand rękawicy to lekki materiał Jaquard Mesh dodatkowo wzmocniony elastycznym gumowaniem zapewniając solidne wzmocnienie piąstkowania.

Cała seria EVO charakteryzuje się nowoczesnym designem, model EVO NETTUNO wyróżnia się z rodziny EVO kolorystyką utrzymaną w błękitno białej tonacji stąd nieprzypadkowa nazwa. Dodatkową ciekawostką jest logo 4Keepers składające się w całość przy złożeniu dwóch rękawic co zobaczycie na zdjęciach.

W serii EVO zastosowano bandaż aby zapewnić doskonałe trzymanie rękawicy oraz dodatkowe usztywnienie nadgarstka.

Model meczowo - treningowy.
 
pianka:     4+3mm Blue Super Soft German Latex
zew. powłoka:     8mm Jaquard Mesh + gumowe wstawki
krój:     Negative Cut
zapięcie:     Bandaż