Rękawice 4keepers Evo Marte Negative Cut 8 + płyn czyszczący S558734

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

227,99 zł brutto

Więcej informacji

Zupełna nowość marki 4Keepers na rok 2019. Seria EVO swoim niepowtarzalnym wyglądem i lekkością przenosi rękawice 4Keepers na wyższy poziom.

W modelu EVO MARTE zastosowano piankę Black Giga Grip German Latex świetnie spisującą się już w CHAMP III Gold Black. Cechuje się wyśmienitą chwytnością nawet w najgorszych warunkach atmosferycznych.

Cel przyświecający w tej serii to maksymalna ergonomia i lekkość. Najwyższej jakośći materiały połączone z rzemieślniczo dokładnym wykonaniem zapewniają rękawice lekkie, wytrzymałe i doskonale leżące na dłoni.

Ulepszony, znany i ceniony krój Negative Cut poprzez zastosowanie lateksu wokół powierzchni chwytnej wpływa pozytywnie na komfort użytkowanie i wytrzymałość produktu. Ponadto rękawica doskonale dopasowuje się do dłoni, zwiększając kontrolę i czucie piłki.

Backhand rękawicy to lekki materiał Jaquard Mesh dodatkowo wzmocniony elastycznym gumowaniem zapewniając solidne wzmocnienie piąstkowania.

Cała seria EVO charakteryzuje się nowoczesnym designem, model EVO MARTE wyróżnia ciemna, czerwona kolorystyka. Dodatkową ciekawostką jest wizerunek orła składający się w całość przy złożeniu dwóch rękawic co zobaczycie na zdjęciach.

W serii EVO zastosowano bandaż aby zapewnić doskonałe trzymanie rękawicy oraz dodatkowe usztywnienie nadgarstka.

Model meczowy - polecany przez bramkarzy profesjonalistów.
 
pianka:     4+3mm Black Giga Grip German Latex
zew. powłoka:     8mm Jaquard Mesh + gumowe wstawki
krój:     Negative Cut
zapięcie:     Bandaż