Rekawice 4keepers Evo Luna Negative Cut + płyn czyszczący S558723

Nowy produkt

238,99 zł brutto

Więcej informacji

Zupełna nowość marki 4Keepers na sezon 2018/2019. Seria EVO swoim niepowtarzalnym wyglądem i lekkością przenosi rękawice 4Keepers na wyższy poziom.

EVO LUNA jest flagowym modelem nowej serii. Zastosowano dobrze znany lateks Delta Aqua Soft German Latex występujący w modelach CHAMP III Purple oraz Suppro Premier. Zastosowany materiał zapewnia bezkompromisową chwytność w każdych warunkach. Idealny model dla zawodników szukają tzw "kleju" na najwyższym światowym poziomie.

Cel przyświecający w tej serii to maksymalna ergonomia i lekkość. Najwyższej jakośći materiały połączone z rzemieślniczo dokładnym wykonaniem zapewniają rękawice lekkie, wytrzymałe i doskonale leżące na dłoni.

Ulepszony, znany i ceniony krój Negative Cut poprzez zastosowanie lateksu wokół powierzchni chwytnej wpływa pozytywnie na komfort użytkowanie i wytrzymałość produktu. Ponadto rękawica doskonale dopasowuje się do dłoni, zwiększając kontrolę i czucie piłki.

Backhand rękawicy to lekki materiał Jaquard Mesh dodatkowo wzmocniony elastycznym gumowaniem zapewniając solidne wzmocnienie piąstkowania.

Cała seria EVO charakteryzuje się nowoczesnym designem, kolorystyka EVO LUNA utrzymana w ciemnych barwach inspirowana była pełnią księżyca. Dodatkową ciekawostką jest logo 4Keepers składające się w całość przy złożeniu dwóch rękawic co zobaczycie na zdjęciach.

W serii EVO zastosowano bandaż aby zapewnić doskonałe trzymanie rękawicy oraz dodatkowe usztywnienie nadgarstka.

Model meczowy - polecany przez bramkarzy profesjonalistów.
 
pianka:     4+3mm Delta Aqua Soft German Latex
zew. powłoka:     8mm Jaquard Mesh + gumowe wstawki
krój:     Negative Cut
zapięcie:     Bandaż