Rękawice 4keepers Evo Solar Negative Cut JNR + płyn czyszczący S558804

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

148,99 zł brutto

Więcej informacji

Najnowszy model z całej kolekcji 4Keepers na sezon 2018/2019. Nowa seria EVO swoim niepowtarzalnym wyglądem i lekkością przenosi rękawice 4Keepers dla młodych bramkarzy na inny poziom.

W modelu EVO SOLAR JNR zastosowana została pianka Yellow New Basic German Latex występującą już choć w innej kolorystyce w modelu Suppro Power. Ten lateks to doskonały wybór dla bramkarza który oczekuje porządnej wytrzymałości i dobrej chwytności. Doskonale sprawdzą się na treningach jak i w meczowych warunkach.

Cel przyświecający w tej serii to maksymalna ergonomia i lekkość. Najwyższej jakośći materiały połączone z rzemieślniczo dokładnym wykonaniem zapewniają rękawice lekkie, wytrzymałe i doskonale leżące na dłoni.

Ulepszony, znany i ceniony krój Negative Cut poprzez zastosowanie lateksu wokół powierzchni chwytnej wpływa pozytywnie na komfort użytkowanie i wytrzymałość produktu. Ponadto rękawica doskonale dopasowuje się do dłoni, zwiększając kontrolę i czucie piłki.

Backhand rękawicy to lekki materiał Jaquard Mesh dodatkowo wzmocniony elastycznym gumowaniem zapewniając solidne wzmocnienie piąstkowania.

Cała seria EVO charakteryzuje się nowoczesnym designem, model EVO SOLAR wyróżnia się z rodziny EVO kolorystyką utrzymaną w żółtych barwach stąd nieprzypadkowa nazwa nawiązująca do blasku słońca. Dodatkową ciekawostką jest logo 4Keepers składające się w całość przy złożeniu dwóch rękawic co zobaczycie na zdjęciach.

W serii EVO zastosowano bandaż aby zapewnić doskonałe trzymanie rękawicy oraz dodatkowe usztywnienie nadgarstka.

Model meczowo - treningowy.

pianka:     4+3mm Yellow New Basic German Latex
zew. powłoka:     8mm Jaquard Mesh + gumowe wstawki
krój:     Negative Cut
zapięcie:     Bandaż