Rękawice 4keepers Retro II RF + płyn czyszczący

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

192,99 zł brutto

Więcej informacji

Po wielkim sukcesie jaki odniósł poprzedni model 4Keepers RETRO postanowiono kontynuować limitowany model w nowej, odświeżonej odsłonie. Prostota jaka przemawia przez nowy model RETRO II BLACK jest tak imponująca, że aż zapierda dech w piersiach. Z poprzednia wersją, wersja II została lekka odchudzona. Nie jest tak masywna jak swoja poprzedniczka co zwiększa czucie i polepsza chwyt piłki.

Oryginalne przetłoczenia sprawiają bowiem, że rękawica jest jeszcze bardziej elastyczna w miejscach naturalnego zgięcia, a podczas piątkowania ryzyko kiksu jest jeszcze bardziej zminimalizowane.
Na zew. powłoce wykonane w formacie 3D logo firmy 4keepers.

Podobnie jak w najpopularniejszym modelu z serii champ - Gold Black, w modelu Retro zastosowano każdemu bardzo dobrze znaną i najczęściej wybieraną naturalną nimiecką piankę GIGA GRIP w kolorze czarnym. Analogicznie do modeli z serii Champ, body rękawic Retro wykonano z Jaquard Mesh z 6-milimetrową powłoką. Zapięcie rękawic jest trzypunktowe, dzięki czemu ryzyko przemieszczenia się rękawic na dłoni jest ograniczone do absolutnego minimum.

Model 4Keepers Retro polecamy miłośnikom klasyki. Zarówno tym ceniącym elegancję, jak i komfort. To jeden z najstaranniej zaprojektowanych i przygotowanych modeli w historii naszej marki. W pełni profesjonalny i polecany topowym bramkarzom.

pianka: 4+3mm Giga Grip Black German Latex
zew.powłoka: 3+3mml Soft Black Latex (5-7)
body: Jaquard mesh with 6mm foam
krój: roll finger
zapięcie: 9cm elastic wrist and late strap