Garmin vívomove 3S Rose Gold/Tundra

010-02238-22

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

1 079,00 zł brutto

Więcej informacji

Smartwatch vívomove 3S łączy w sobie tradycyjny wygląd analogowego zegarka z niezbędnymi inteligentnymi funkcjami, dzięki którym możesz śledzić swoje aktywne życie. Zegarki vívomove 3S są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu można je dopasować do każdego stylu.

Niewielki smartwatch hybrydowy z ukrytym ekranem dotykowym

Stylowy, tradycyjny zegarek z prawdziwymi wskazówkami
Wyświetlacz jest widoczny tylko wtedy, gdy go potrzebujesz
Pozostań w kontakcie dzięki powiadomieniom z telefonu1 wyświetlanym w urządzeniu na nadgarstku
Popraw swoją sprawność i samopoczucie dzięki funkcjom monitorowania zdrowia przez całą dobę
Funkcja Podłączony GPS pozwala śledzić piesze wycieczki lub bieganie1; zawiera dodatkowe wbudowane profile aktywności
Czas działania baterii: do 5 dni w trybie oszczędny i dodatkowy tydzień w trybie zegarka (wskazówki pokazują tylko godzinę)

Od spotkań służbowych po treningi — zegarek vívomove 3S zapewnia stałą łączność nawet wtedy, gdy masz schowany telefon.

Ten smartwatch jest wyposażony w funkcje, które pozwalają dbać o zdrowie przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Szacowanie tętna za pomocą pulsoksymetru2 na nadgarstku, monitorowanie zapasu energii dzięki funkcji Body Battery™, a nawet comiesięczne śledzenie cyklu menstruacyjnego. Zegarek vívomove 3S monitoruje także stres, sen, tętno3, nawodnienie i inne parametry.

Włącz funkcję GPS, kompatybilnym smartfonem aby dokładnie śledzić piesze wędrówki i biegi na świeżym powietrzu. Chcesz spróbować czegoś innego? Zegarek oferuje profile aktywności do jogi, ćwiczeń siłowych, ćwiczeń wydolnościowych, pływania na basenie i wielu innych.

Lubisz zmieniać paski tak często, jak zmieniasz ubrania?... Nie ma problemu. Zegarek vívomove 3S jest zgodny ze standardowymi Paski 18 mm z mechanizmem szybkiego odłączania.

Aplikacja Garmin Connect umożliwia uczestniczyć w naszej prężnie działającej społeczności, której członkowie mogą na bieżąco łączyć się i rywalizować poprzez wyzwania, wspierać innych w dążeniu do celu czy dzielić się własnymi osiągnięciami w mediach społecznościowych.W pudełku:

vívomove 3S
Przewód do ładowania i przesyłu danych
Documentation

#vivomove3

Produkty powiązane