Komplet termoaktywny Viking Dante

Nowy produkt

121,99 zł brutto

Więcej informacji

Ten termoaktywny zestaw bielizny Viking Dante jest idealny dla mężczyzn. Charakteryzuje się dużą oddychalnością, zabezpiecza przed nadmierną potliwością i nie utrzymuje przykrych zapachów. Bielizna Dante jest zadedykowana dla wszystkich, którzy uprawiają wszelkiego rodzaju aktywności.

Bielizna posiada wzmocnienia na kolanach i łokciach zwiększając jej wytrzymałość. Rozciągliwy techniczny materiał gwarantuje dobre odprowadzanie wilgoci i utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała w chłodnych i zimnych warunkach. Może być noszona jako warstwa bazowa lub niezależny strój dedykowany dla różnych aktywności. Bezszwowa konstrukcja czyni bieliznę idealnie przylegającą do ciała oraz zapobiega gnieceniu.

Główne zalety bielizny Dante:
materiał: 59% Polyamide/32% Polyester/9% Elastane
doskonała termika
szybkoschnący materiał
bezszwowa konstrukcja
wysoka elastycznośc
druga skóra

bielizna Level 2 - produkt bezszwowy, wysoce elastyczny, idealnie dopasowujący się do kształtu ciała. Łączenie w konstrukcji stref w miejscach nadmiernego poczenia zwiększa pochłanianie wigoci i odprowadzenie jej na zewnątrz. Szczególnie polecana w stroju narciarskim, snowboardowym, górskim, wspinaczkowym czy turystycznym.