Komplet termoaktywny Viking Ines

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

143,99 zł brutto

Więcej informacji

Model bielizny termoaktywnej Viking Ines set to kolorowy wariant damskiej odzieży termoaktywnej do sportów zimowych, jak i na co dzień. Efekt niestandardowej stopniowo farbowanej bielizny jest niepowtarzalny i zwraca uwagę. Dobrana kolorystyka obejmuje popularny wśród kobiet róż oraz wariant alternatywny w odcieniach limonki i zieleni.
Komplet bielizny jest bardzo przyjemny w dotyku i dopasowany, nie pilinguje się i jest elastyczny. Połączenie poliamidu (nylonu) i elastanu pozwala utrzymać bieliznę w dobrej jakości przez długi czas, zapewnia jej nieodkształcanie się i idealne dopasowanie na styl drugiej skóry. Bezszwowy krój nie uwiera i nie ogranicza ruchów, zaś sama kompozycja kolorystyczna i tonowe cieniowanie kolorów dają wyjątkowy efekt.

Główne zalety bielizny Ines:
92% Polyamide / 8% Elastane
szybkoschnący materiał
doskonałą elastyczność
drugą skórę
wygodny krój
stopniowane farbowanie

Poziom komfortu LEVEL 2 - linia produktów bezszwowych. Bardzo elastyczne, idealnie dopasowujące się do kształtów ciała. Zastosowanie w strefach wzmożonej potliwości struktury siatkowej, zwiększa odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Polecane szczególnie dla aktywności takich jak narty, snowboard, turystyka górska, outdoor, wspinaczka górska, wyprawy zimowe.