Narty K2 TURBO CHARGER + wiązania MXC 12 TCx light QUIKCLIK

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

2 989,00 zł brutto

Więcej informacji

Elitarna precyzja, szybkość i kontrola definiują nową nartę K2 Turbo Charger. Ta przeznaczona dla zaawansowanego narciarza slalomka zapewnia jazdę gładką, stabilną i wolną od drgań. Krótkie, szybkie techniczne skręty i duża prędkość to ich żywioł. Technologia konstrukcji polega na oplocie Triaxal, czyli plecionce z włókna szklanego na powierzchni rdzenia wykonanego ze zmielonego drewna niezwykle elastycznej i lekkiej osiki/paulowni. Do tego dochodzi Metal Laminate, czyli dodatkowe warstwy Titanalu wokół rdzenia zwieszającego ich sztywność wzdłużną, jak i poprzeczną. Połączenie profilu Speed Rocker z Rox daje nartom wytrzymałość na skręty i optymalne trzymanie. Wykończeniem zestawu są wiązania K2/MARKER MXC 12 TCX LIGHT QUIKCLIK charakteryzujące się precyzyjnym przekazywaniem energii do nart i zwiększających precyzję jazdy, przeznaczone dla mężczyzn o wysokim stopniu zaawansowania.

Technologie:
Metal Laminate – konstrukcja z napisem „Ti” oznacza obecność w dolnej jak i w górnej warstwie rdzenia laminatów z metalu. To dodaje nartom właściwości tłumienia nagłych uderzeń, precyzji w prowadzeniu i dodatkowej sztywności wzdłużnej i poprzecznej.
Speed Rocker – krótkie i niewysokie wygięcie dla zapewnienia zwinności i szybkości podczas zmiany kierunku jazdy.
Carbon Grid - karbonowe wstawki umiejscowione w okolicach tipu i taila dla zwiększonej sztywności poprzecznej w miejscu zastosowania.

Rdzenie:
Osika – lekka i elastyczna, wyśmienity materiał do nart typu all-mountian
Paulownia – żywotna, elastyczna, wyśmienite parametry w porównaniu do wagi drewna. Używana w nartach skiturowych.


Promień skrętu: 13m @ 165
Taliowanie: 129 / 72 / 107
Rdzeń: Osika/Paulownia
Konstrukcja: Rox, Ti Metal Laminate, Speed Rocker, Carbon Grid
Wiązania: K2/Marker MXCELL 12 TCx.