KIJE TREKKINGOWE NILS TK696

25-2-008

Nowy produkt

69,00 zł brutto

Opis

Gwarancja 24 mies.

Więcej informacji

TK696 Nils - to kije o teleskopowej budowie, która umożliwia szybką i łatwą regulację długości. Obie sztuki posiadają antypoślizgową oraz ergonomiczną rękojeść wykonaną ze specjalnego tworzywa i regulowany pasek.

Kije zostały wyposażone są w wewnętrzny system amortyzujący anti-shock, absorbujący drgania podczas wędrówki. Zapewnia on ochronę stawom nawet podczas intensywnego marszu.

TK696 Nils są przeznaczone na tereny górzyste o nawierzchni utwardzonej jak i miękkim podłożu. Uniwersalność produktu osiągnięto dzięki zastosowaniu wymiennych końcówek. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia naklejka odblaskowa.

Trekking to sport, który wszechstronnie rozwija układ mięśniowy, a także poprawia wydolność naszego organizmu. Podczas marszu z kijkami pracują mięśnie pośladków, podudzi, ud, a także mięśnie ramion, barków, klatki piersiowej i brzucha. Zaangażowanie tak dużej ich grupy, ma pozytywny wpływ na podniesienie naszej ogólnej sprawności fizycznej.

W zestawie znajdują się również, talerzyki do kijów trekkingowych i nordic walking. Talerzyki zapobiegają zbyt głębokiemu wbijaniu się kijków w miękkie, grząskie podłoża. Model TN103 Nils idealnie sprawdzi się podczas marszu na podłożu miękkim takim jak błoto czy piasek.

Dwa kije trzysegmentowe z regulacją wysokości od 65 do 135 cm
Waga: 661 g.
System anti-shock: TAK
Materiał: aluminium 6061
Uchwyt: Uchwyt: ergonomiczny, korkowy
Regulowany pasek
Grot: stal utwardzona

Średnica talerzyka: 5 cm
Średnica otworu: 14 mm
Naklejka odblaskowa

Dodatkowe końcówki: TAK
dwie gumowe nakładki do marszu po asfalcie
dwa wymienne talerze do miękkiego podłoża