KIJE NORDIC WALKING NILS NW608

25-1-009

Nowy produkt

69,00 zł brutto

Opis

Gwarancja 24 mies.

Więcej informacji

NW608 Nils Extreme - to kije o teleskopowej budowie, która umożliwia szybką i łatwą regulację długości. Obie sztuki posiadają antypoślizgową oraz ergonomiczną rękojeść z regulowanym paskiem.

Kije zostały wyposażone są w wewnętrzny system amortyzujący anti-shock, absorbujący drgania podczas wędrówki. Zapewnia on ochronę stawom nawet podczas intensywnego marszu.

NW608 Nils Extreme są przeznaczone na tereny płaskie o nawierzchni utwardzonej jak i miękkim podłożu. Uniwersalność produktu osiągnięto dzięki zastosowaniu wymiennych końcówek. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia naklejka odblaskowa.

Nordic Walking jest marszem z kijami wymyślonym przez grupę fińskich lekarzy i wybitnych sportowców. Ten nowy, a zarazem prosty sposób na zwiększenie poziomu aktywności, przypomina narciarstwo biegowe w połączeniu z chodem sportowym.

Całość wszechstronnie rozwija układ mięśniowy oraz poprawia wydolność naszego organizmu. Podczas marszu z kijkami pracują mięśnie pośladków, podudzi, ud, a także mięśnie ramion, barków, klatki piersiowej i brzucha. Zaangażowanie tak dużej ich grupy, ma pozytywny wpływ na podniesienie naszej ogólnej sprawności fizycznej.

Parametry:

Dwa kije trzysegmentowe z regulacją wysokości od 67 do 135 cm
Waga: 499 g.
System anti-shock: TAK
Materiał: aluminium 6061
Uchwyt: ergonomiczny wykonany z materiału EVA oraz PP
Regulowany pasek
Grot: stal utwardzona
Naklejka odblaskowa
Dodatkowe końcówki: TAK

dwie gumowe nakładki do marszu po asfalcie
dwa wymienne talerze do miękkiego podłoża