Kask Uvex hlmt 300 visor chrome LTD

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 349,91 zł brutto

Więcej informacji

Bardzo gustowny kask, dzięki chromowej powłoce oraz srebrnemu kolorowi. Ważnym elementem kasku jest także wizjer, który jest niezwykle funkcjonalny. Kask z wizjerem zastępuje tradycyjne połączenie kasku z goglami. Wizjer posiada szybę litemirror silver/ lasergold lite S3 o przepuszczalności światła 8-18 %. Dodatkowo wizjer ten zaopatrzony jest w powłokę Antifog. Iconic to przyciągająca wzrok seria, która łączy w sobie olśniewający chromowy designe z przełamującymi bariery technologiami Uvex. W kasku tym wykorzystano sprawdzone technologie oraz systemy marki Uvex takie jak: technologia hardshell, system FAS oraz monomatic a także system regulacji IAS. Kask może być użytkowany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.

Hard Shell Technology - wykonany w najbezpieczniejszej dla użytkownika oraz najbardziej odpornej na uderzenia technologii, dodatkowo umożliwiającej regulację temperatury w kasku dzięki kanałom wentylacyjnym. Zewnętrzna warstwa kasku kształtowana jest na prasie i nakładana na piankę EPS (siła nacisku prasy łącząca piankę z warstwą zewnętrzną to 420 ton). Takie połączenie, odporna na uderzenia zewnętrzna skorupa, oraz amortyzujące uderzenia wnętrze, zapewnia maksymalną ochronę. 
 
Komfortowe zapięcie Monomatic - Zamek blokujący, który pozwala na wielostopniową regulację, za pomocą jednej ręki. Chroni przed przypadkowym odpięciem, czy obróceniem w razie upadku. Pasek wyposażony w przyjemną dla twarzy wyściółkę, która nie uciska szyi. 

 
Natural sound system - to specjalna membrana w nausznikach, która pozwala słyszeć dźwięki w sposób niezakłócony. Dźwięki nie są zniekształcone, jedynie słyszymy je nieco ciszej 
 
Zamykany system wentylacji - daje możliwość utrzymywania optymalnej temperatury wewnątrz kasku - odpowiedniego chłodzenia lub utrzymywania ciepła w zależności od temperatury na stoku. 
 
System IAS - jest to system regulacji, który pozwala na optymalną regulację szerokości kasku, dzięki czemu kask będzie idealnie dopasowany w obwodzie. Prosty system regulacji dla różnych obwodów głowy. Indywidualna i bezstopniowa regulacja, dzięki specjalnemu kółeczku, pozwala za pomocą jednej ręki i z milimetrową precyzją dopasować rozmiar do rozmiaru głowy. 
 
System Fast Adapting System pozwala na proste dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb użytkownika, dzięki czemu kask leży mocno na głowie uniemożliwiając ześlizgnięcie się, nawet podczas gwałtownego uderzenia 
 
Wyjmowane nauszniki 
 
Posiada antyalergiczną wyjmowaną wyściółkę 
 
 Spełnia normy: EN 1077B / TUV GS 
 
 Waga kasku od 580g 
 
 Produkt niemiecki 
 
Wizjer z podwójną szybą: zewnętrzna - litemirror silver, wewnętrzna - lasergold lite (S3)