HULAJNOGA Z HAMULCEM NILS HL-688

16-3-106

Nowy produkt

295,00 zł brutto

Opis

Gwarancja 24 mies.

Więcej informacji

HL-688 to hulajnoga przeznaczona dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Cechą charakterystyczną produktu marki Nils Extreme są dwa amortyzatory - przedni pionowy oraz tylny poziomy. Zapewniają one większy komfort podczas jazdy, minimalizują drgania oraz pochłaniają wstrząsy. Dzięki temu produkt bardzo dobrze sprawdzi się podczas przemieszczania się po nierównych powierzchniach.

Szeroki i długi deck wyłożony szorstkim gripem zapewniającym właściwą przyczepność buta. Z kolei regulowana kierownica pozwala dokładnie dopasować ją do wzrostu użytkownika. Dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości - hulajnoga gwarantuje bezpieczeństwo i dużą wytrzymałość. Rama i kierownica wykonane są z lekkiego i mocnego stopu aluminium.

HL-688 świetnie sprawdzi się na nawierzchniach asfaltowych oraz wybrukowanych chodnikach. Łożyska klasy ABEC7 w połączeniu z kółkami PU 200 mm pozwalają na mniejsze opory toczenia, a w konsekwencji większą szybkość jazdy.


Kolejnym atutem tego modelu jest dodatkowy ręczny hamulec tarczowy umieszczony na tylnym kole. Dzięki niemu otrzymujemy dużo większą, niż w przypadku klasycznego nożnego hamulca, siłę hamowania. Umieszczenie go na kierownicy sprawia, że jest on dużo bardziej intuicyjny niż hamulec nożny, jest także dużo szybszy w użyciu . A co najważniejsze zastosowanie takiego rozwiązania pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo jazdy, nawet po mokrej nawierzchni.

Klienci wybierający ten model zwracają uwagę na jego trwałość i łatwość w użytkowaniu.
Specyfikacja:

Materiał: aluminium
Materiał na podeście: aluminium
Uchwyty na kierownicy pokryte gumą
Składana: tak
Wymiary po złożeniu:

długość: 85 cm
szerokość: 19 cm

Kółka: PU 200 mm
Łożyska: ABEC 7
Halumec: tylny nożny, tylny tarczowy
Stopka: tak
Zakres regulacji kierownicy (mierzony od podestu):

minimum: 75 cm
maksimum: 90 cm


Wymiary podestu:

długość: 34 cm
szerokość: 14 cm


Maksymalne obciążenie: 100 kg
Waga netto: 5,1 kg
Kolor: biało-czarny