HULAJNOGA NILS EXTREME HM235

16-50-082

Nowy produkt

399,00 zł brutto

Opis

Gwarancja 24 mies.

Więcej informacji

HM235 Nils Extreme to hulajnoga przeznaczona dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jej niewątpliwą zaletą jest nowoczesny design.
Wykonana została z aluminium, dzięki czemu jest bardzo lekka oraz wytrzymała. Pozwoli to na użytkowanie sprzętu przez bardzo długi czas, a dzięki nie dużej wadze nie będzie problemu z jej transportem. Tym bardziej, że hulajnogę można w bardzo prosty sposób złożyć.
Kierownica wyposażona jest w uchwyty pokryte gumą, która zapewnia pewny chwyt oraz nie powoduje otarć. Takie rozwiązanie pozwoli cieszyć się jazdą przez długie godziny. Regulacja kierownicy pozwoli na dopasowanie jej wysokości do wzrostu użytkownika. HM235 posiada dwa duże koła. Pozwala to, na sprawne manewrowanie hulajnogą i łatwiejsze pokonywanie nierówności. Dodatkowo, model jest wyposażony w przedni amortyzator, który minimalizuje drgania i pochłania wstrząsy. Łożyska klasy ABEC9 podnoszą stabilność oraz płynność jazdy.
HM235 Nils Extreme świetnie sprawdzi się zarówno do rekreacyjnej jazdy po asfalcie, na betonowych nawierzchniach oraz wybrukowanych chodnikach.


Specyfikacja:

Materiał: Aluminium
Rodzaj materiału na podeście: Aluminium
Łożyska: ABEC9 CHROME
Kółka: 230 mm/82A
Składana: tak
Stopka: tak
Wymiary po rozłożeniu:

Długość: 99 cm
Szerokość: 44,5 cm
Wysokość: 84,5 – 107 cm

Wymiary po złożeniu:

Długość: 86 cm
Szerokość: 15 cm
Wysokość 34,5 cm

Wymiary podestu:

Długość: 34,5 cm
Szerokość: 13 cm

Maksymalna waga użytkownika: 100kg
Waga produktu: 5,25 kg