HULAJNOGA Z POMP. KOŁAMI NILS EXTREME WH222 ECRU 20/16"

16-50-136

Nowy produkt

599,00 zł brutto

Opis

Gwarancja 24 mies.

Więcej informacji

Przemierzanie miejskich uliczek jeszcze nigdy nie sprawiało tyle frajdy! WH222 Nils Extreme to połączenie najlepszych cech hulajnogi ze sportowym charakterem roweru

To hulajnoga przeznaczona dla młodzieży oraz dorosłych. Maksymalna waga użytkownika wynosi: 120 kg. Rama i kierownica wykonane są z mocnej i wytrzymałej stali. Uchwyty skręcane są śrubami, co powoduje, że nie przekręcają się ani nie zjeżdżają. WH222 świetnie nadaje się zarówno do jazdy po asfaltowych parkowych alejkach, po wybrukowanych chodnikach jak i do eskapad w terenie. Duże pompowane opony pozwalają na płynne pokonywanie nierówności. Efektywne i bezpieczne hamowanie zapewnia natomiast stalowy hamulec V-brake zamontowany z przodu i z tyłu.

Światło odblaskowe zamontowane z tyłu hulajnogi zapewni maksymalne bezpieczeństwo. Będziemy widoczni nawet nocą. Dwa pełne błotniki zapobiegają ochlapaniu. Dzięki stopce możemy postawić hulajnogę w dowolnym miejscu bez obaw, że może się wywrócić.

Klienci wybierający ten model zwracają uwagę na jego trwałość i łatwość użytkowania. Dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości Hulajnoga Nils Extreme prawie nie da się zniszczyć. Jadąc na WH222 poczujesz, że to jedyny słuszny sposób na przemierzanie miasta. Wskakuj i po prostu - czerp nieskrępowaną radość z jazdy!

Specyfikacja:
Wymiary:
Długość: 150 cm
Wysokość: 104 cm
Szerokość: 67 cm

Wymiary podestu:
Długość: 32,5 cm
Szerokość: 12 cm

Materiał: stal, aluminium, plastik
Koła:
Pompowane
Przednie: 20"
Tylne: 16"

Szprychy: aluminium
Łożyska: kulkowe
Zakres regulacji kierownicy: 90-104 cm
Hamulec: ręczny przód i tył
Maksymalna waga użytkownika: 120 kg

Produkty powiązane