HP230E BLACK HULAJNOGA ELEKTRYCZNA NILS EXTREME

16-51-300

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

990,99 zł brutto

Opis

Gwarancja 24 mies.

Więcej informacji

Od jakiegoś czasu nowym trendem jest poruszanie się po mieście na hulajnogach elektrycznych. Takie rozwiązanie pozwala dotrzeć do pracy czy szkoły unikając korków, a dodatkowo dostarcza wiele radości podczas jazdy. Marka Nils Extreme podąża za najnowszymi trendami dlatego ma w swojej ofercie idealny na takie okazje sprzęt.

Przedstawiamy hulajnogę elektryczną HP230E. To znakomity produkt posiadający wszystkie niezbędne cechy potrzebne do płynnej, bezpiecznej i przyjemnej jazdy.

Na pierwszy rzut oka sprzęt wygląda jak zwykła hulajnoga o ciekawym designie. Jej fenomen polega na tym, że jedno odepchnięcie wystarczy by przejechać 10 km. Dzieje się tak ponieważ po jednym ruchu uruchamia się silnik o mocy 150W i to on napędza nasz sprzęt. Ten dwukołowy pojazd rozpędza się do 15km/h, a dzięki amortyzatorom z przodu i z tyłu wszelkie drgania zostaną zminimalizowane i jazda będzie komfortowa i przyjemna. Hulajnoga posiada duże koła co dodatkowo wpływa na komfort jazdy, a dzięki temu, że przednie koło jest większe łatwo się prowadzi. W połączeniu z łożyskami klasy ABEC7 mamy gwarancję bardzo płynnej jazdy. Dzięki temu, że produkt jest składany po dotarciu do celu łatwo go przeniesiemy i znajdziemy dla niego miejsce. Czas ładowania wynosi jedynie 2,5 godziny więc szybko będziemy gotowi do dalszej drogi.

HP230E to hulajnoga dla osób w każdym wieku, ułatwiająca poruszanie się po mieście a także dająca wiele frajdy z jazdy.Specyfikacja:Wymiary po rozłożeniu:

Długość: 98 cm
Szerokość: 38,5 cm
Wysokość: 112 cm


Wymiary po złożeniu:

Długość: 98 cm
Szerokość: 13,5 cm
Wysokość: 37 cm


Materiał: aluminium
Łożyska: ABEC7
Kółka:

Przednie: PU 230 mm
Tylne: PU 200 mm


Zakres regulacji kierownicy: 97 – 112 cm
Materiał na rączkach kierownicy: NBR
Antypoślizgowy podest
Wymiary podestu:

Długość: 36 cm
Szerokość: 13,5 cm


Materiał na podeście: aluminium
Amortyzatory: przód i tył
Hamulec: nożny
Waga produktu: 10,5 kg
Moc: 150 W
Maksymalna prędkość: 15 km/h
Zasięg: do 10 km w zależności od wagi użytkownika i ukształtowania terenu
Maksymalne nachylenie terenu: 5 stopni
Bateria: 220V 2600mAh 25,2V 1A – LG
Czas ładowania: 2,5 hUwagi:
Nie przeznaczona do użytku komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące


;

;