HULAJNOGA Z POMP. KOŁAMI 20/16'' NILS WH200

16-50-108

Nowy produkt

339,00 zł brutto

Opis

Gwarancja 24 mies.

Więcej informacji

Przemierzanie miejskich uliczek jeszcze nigdy nie sprawiało tyle frajdy! WH200 Nils Extreme to połączenie najlepszych cech hulajnogi ze sportowym charakterem roweru.

To hulajnoga przeznaczona dla młodzieży oraz dorosłych. Maksymalna waga użytkownika wynosi: 100 kg. Rama i kierownica wykonane są z mocnej i wytrzymałej stali. Uchwyty skręcane są śrubami, co powoduje, że nie przekręcają się ani nie zjeżdżają. WH200 świetnie nadaje się zarówno do jazdy po asfaltowych parkowych alejkach, po wybrukowanych chodnikach jak i do eskapad w terenie. Duże pompowane opony pozwalają na płynne pokonywanie nierówności. Efektywne i bezpieczne hamowanie zapewnia natomiast stalowy hamulec V-brake zamontowany z przodu i z tyłu.

Światło odblaskowe zamontowane z tyłu hulajnogi zapewni maksymalne bezpieczeństwo. Będziemy widoczni nawet nocą. Dwa pełne błotniki zapobiegają ochlapaniu. Dzięki stopce możemy postawić hulajnogę w dowolnym miejscu bez obaw, że może się wywrócić.

Klienci wybierający ten model zwracają uwagę na jego trwałość i łatwość użytkowania. Dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości Hulajnoga Nils Extreme prawie nie da się zniszczyć.

Wskakuj i po prostu - czerp nieskrępowaną radość z jazdy!

Specyfikacja:

Wymiary:
Długość: 120 cm
Wysokość: 104 cm
Szerokość: 59 cm

Wymiary podestu:
Długość: 32 cm
Szerokość: 11 cm

Materiał: stal
Materiał: plastik

Koła:
Pompowane
Przednie: 20”
Tylne: 16”

Szprychy: aluminium
Łożyska: kulkowe
Zakres regulacji kierownicy: 98-104 cm
Hamulec: ręczny przód i tył