HULAJNOGA DZIECIĘCA NILS EXTREME HLB06P MULTI

16-51-034

Nowy produkt

145,00 zł brutto

Opis

Gwarancja 24 mies.

Więcej informacji

HLB06P to hulajnoga trójkołowa. Idealny sprzęt dla najmłodszych użytkowników jak również dla młodzieży. Trzy kółka ułatwią naukę jazdy na hulajnodze i pozwalają nabrać wprawy.
HLB06P posiada intuicyjny system sterowania. Kierownica służy głównie do utrzymywania równowagi a manewry wykonujemy balansują i przechylając kierownicę w jedną lub drugą stronę. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się u najmłodszych pasjonatów jazdy. Dzięki regulowanej kierownicy łatwo dopasujemy sprzęt do wzrostu dziecka, pozwala to również cieszyć się hulajnogą przez dłuższy okres czasu. O bezpieczeństwo podczas jazdy zadba hamulec ręczny oraz nożny, a wysoki komfort zapewnią łożyska klasy ABEC7 a także dwa amortyzatory, które zminimalizują wszelkie drgania.
Kolejnym atutem HLB06P są świecące kółka. Zapewniają dużo radości dzieciom ale również powodują, że użytkownik jest bardziej widoczny. Dodatkowym atutem jest sposób malowania hulajnogi. Wzór został nałożony techniką transferu wodnego, co oprócz niesamowitego efektu powoduje, że malowanie jest znacznie trwalsze.
HLB06P to mała, lekka łatwa w rozłożeniu hulajnoga. Idealny sposób na sprawienie radości swojemu dziecku.


Wymiary:
Długość: 56 cm
Szerokość: 26 cm
Wysokość: 87 cm


Materiał:
PP
Aluminium

Antypoślizgowy podest
Wymiary podestu:

Długość: 32,5 cm
Szerokość: 13,5 cm

Łożyska: ABEC 7

Kółka:
Przednie: PU 100 mm
Tylne: PU 80 mm

Zakres regulacji kierownicy: 65 – 87 cm
Amortyzatory: tył
Maksymalna waga użytkownika: 80 kg
Waga produktu: 2,40 kg