17030 CIĘŻAREK ŻELIWNY POKRYTY WINYLEM 0.5 KG HMS

17-47-010

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

5,00 zł brutto

Opis

Gwarancja 24 mies.

Więcej informacji

17030 HMS to ciężarek żeliwny pokryty winylem. Jego ergonomiczny kształt oraz trwałość zewnętrznej powłoki, gwarantują duży komfort podczas ćwiczeń, jak również ułatwiają utrzymanie go w czystości.
;
Trening z hantlami z rodziny 17030 HMS to idealny sposób na wszechstronny rozwój sprawności i siły całego ciała. Standardowe podejście do treningu z ciężarkami, opiera się jedynie na mięśni rąk, ramion, klatki piersiowej i grzbietu. Możliwych zastosowań jest jednak znacznie więcej. W zależności od potrzeb, hantle pozwalają na przeprowadzenie treningu ogólnorozwojowego, jak również poprawiającego wytrzymałość. Doskonale nadają się do ćwiczeń fitness, aerobiku, są pomocne w joggingu oraz w rehabilitacji.
;
Istotną zaletą ciężarków 17030 HMS, jest ich niewielki rozmiar oraz szeroki zakres dostępnych wariantów wagowych. Pozwala to na dobranie odpowiedniego do swoich potrzeb obciążenia, jak również umożliwia realizację treningu w dowolnym miejscu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zabrać je z sobą na wakacje lub na wypad za miasto.

Specyfikacja:

Materiał: żeliwo
Zewnętrzna warstwa winylowa
Waga: 0,5 kg

Uwagi:

Nie przeznaczone do użytku komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące