SKC20 SZTANGIELKI-SZTANGA W WALIZCE KOLOROWE 2x10KG HMS

17-59-116

Nowy produkt

329,00 zł brutto

Opis

Gwarancja 24 mies.

Więcej informacji

Sztangielka z wymiennym obciążeniem, to klasyka, a zarazem niezbędnik każdej domowej siłowni. Nie może w niej zabraknąć SKC20 HMS, czyli zestawu dwóch sztangielek ze stali chromowanej, które dodatkowo mają możliwość złączenia, dzięki czemu otrzymujemy sztangę.

Wysokiej jakości chromowana stal daje gwarancje dużej wytrzymałości, a co za tym idzie możliwości użytkowania sprzętu przez lata. Co więcej, stal pokryta jest materiałem PVC, który dodatkowo ją chroni, a zarazem amortyzuje ewentualne uderzenie. Zaciski oraz idealnie dopasowana średnica otworu talerzy, ułatwiają szybką zmianę obciążenia, a zarazem pewne i stałe ułożenie na gryfie.

Zaciski są gwintowe, jednak posiadają dodatkowe wzmocnienie, w postaci dokręcanej śruby. Dzięki temu, obciążenie w żaden sposób nie przesuwa się podczas ćwiczeń.
Dzięki specjalnemu przedłużeniu zyskujemy możliwość złączenia dwóch krótkich gryfów w jeden długi. To innowacyjne rozwiązanie znacznie rozszerza wachlarz możliwości ćwiczeniowych. Zyskujemy bowiem sztangę, z którą wykonamy ćwiczenia nie możliwe lub nie wygodne do wykonania z hantlami. Decydując się na jeden produkt, w rezultacie otrzymujemy dwa.

W skład zestawu wchodzą dwa gryfy, cztery zaciski, łączenie dwóch gryfów i łącznie 16 talerzy obciążeniowych. Całość znajduje się w wygodnej walizce.

Produkt jest odpowiedni zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących użytkowników. Zacznij ćwiczyć już dziś, SKC20 HMS to idealna propozycja dla domowej siłowni.

Materiał: chromowana stal, PVC

Wymiary gryfu:
Długość: 35 cm
Średnica: 25 mm
Średnica uchwytu: 34 mm

Wymiary łączenia:
Długość: 30 cm
Średnica: 32 mm
Średnica uchwytu: 41 mm

Wymiary talerzy:
2,5 kg – 14,5 x 2,7 cm
1,25 kg – 12,5 x 2 cm
0,5 kg – 8,7 x 1,9 cm

Waga gryfu: 1,1 kg
Waga łączenia: 0,6 kg
Waga zacisku: 0,2 kg
Łączna waga zestawu: 21 kg

Zestaw zawiera:
Gryf krótki x 2
Łączenie dwóch gryfów x 1
Talerze 2,5 kg x 4
Talerze 1,25 kg x 4
Talerze 0,5 kg x 4
Zaciski x 4