SR80 SZTANGIELKA REGULOWANA HMS

17-59-151

Nowy produkt

775,99 zł brutto

Opis

Gwarancja 24 mies.

Więcej informacjiSR80 HMS to regulowana sztangielka. Zestaw zawiera gryf, 17 talerzy oraz podstawkę. Przyrząd jest idealnym rozwiązaniem dla osób ćwiczących w domu, ale z powodzeniem sprawdzi się też na sali treningowej, zastępując cały stojak tradycyjnych hantli.
Zastosowanie innowacyjnego systemu montowania talerzy umożliwia bardzo szybką i łatwą zmianę obciążenia w trakcie treningu. W przeciwieństwie do tradycyjnych hantli, zdjęcie i założenie talerzy nie wymaga każdorazowego odkręcania zacisków oraz nakładania i zdejmowania talerzy. W SR80 wystarczy odłożyć sztangielkę na podstawkę i dwoma pokrętłami ustawić pożądane obciążenie. Po ponownym podniesieniu sztangielki będą znajdować się na niej talerze odpowiadające wybranemu ustawieniu.
Produkt został wykonany z materiałów najwyższej jakości. Dużym atutem SR80 HMS jest uchwyt sztangielki, o ergonomicznym kształcie, pokryty materiałem antypoślizgowym. Regulowane sztangielki marki HMS stanowią innowacyjne rozwiązanie dla miłośników sportów siłowych – 17 talerzy pozwala na dowolną regulację obciążenia w zależności od potrzeb użytkownika.


Specyfikacja:
Materiał: Żelazo, PP
Waga:

Całkowita: 41 kg
Podstawka: 2,8 kg
Sztangielka: 37,26 kg
Zakres regulacji obciążenia: 2,8 kg – 37,26 kg


Wymiary (sztangielka):

Długość: 45,5 cm
Długość uchwytu: 12,5 cm
Średnica talerzy: 17 – 24 cm


Wymiary podstawki:

Długość: 43 cm
Szerokość: 24 cm
Wysokość: 11,5 cm


Uwagi:

Nie przeznaczona do użytku komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące