Gogle uvex cevron P black

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

296,91 zł brutto

Więcej informacji

Sprawdzony model gogli- Cevron teraz także w wersji z polaryzacją! Polaryzacja redukuje odblaski i refleksy odbijane od śniegu. Filtr polaryzacyjny wbudowany wewnątrz polikarbonowej szyby chroni oczy przed nadwyrężającym światłem. Polaryzacyjna powłoka zamienia uciążliwe dla oka refleksy w przyjemne światło. Polaryzacja ceniona jest więc przez wielu narciarzy na stoku. Ponadto wśród zalet można wymienić powłokę Supravision, która chroni przed parowaniem szyb, membranę piankową oraz wentylację oprawek.Filtr zawarty w szybie zapewnia 100% ochrony UVA, UVB oraz UVC. W modelu Cevron zastosowane zostały podwójne, cylindryczne szyby. Jest to sprawdzony, klasyczny model, pozostający w topowej czołówce gogli marki Uvex. Model wyprodukowany w Niemczech. Gogle w rozmiarze M30 -  dla osób o średniej wielkości twarzy i średniej wielkości nosa

Szyba: polavision® brown / clear (S2)
poziom zabezpieczenia / transmisja światła: pochmurno 18 – 43 %

Polavision - polaryzacja redukuje odblaski i refleksy odbijane od śniegu. Filtr polaryzacyjny wbudowany wewnątrz polikarbonowej szyby chroni oczy przed nadwyrężającym światłem.

Supravision - chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł. Najlepsza widoczność dzięki unikalnej powłoce uvex supravision ®, która nie zmienia jakości optycznej soczewek i przekracza normę zamglenia soczewek EN 174 o 100%. W warunkach testowych, powłoka uvex supravision® pozostawała niezaparowana przez całe 60 sekund. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa i najlepszej widoczności, nawet w złych warunkach pogodowych. 

Membrana piankowa - zapewnia swobodną wentylację oprawek

Pojedyncza pianka to przyjemna w dotyku pianka, która dopasowuje się do każdego konturu twarzy

Standardowy pasek gogli 

Wentylacja oprawek

Podwójne, cylindryczne szyby zapewniają 100% ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB, UVC