Gogle uvex g.gl 300 VLM black mat

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

584,91 zł brutto

Więcej informacji

Charakterystyczny, duży model gogli - g.gl 300 dostępny w kilku wersjach, w tym roku także z innowacyjną technologią szyb- Variomatic. Gogle z szybą variomatic, która zmienia poziom przyciemnienia  w ciągu kilku chwil w zależności od aktualnie panujących warunków atmosferycznych to absolutny hit wśród miłośników białego szaleństwa. Szyby z technologią variomatic automatycznie dostosowują się do panujących warunków atmosferycznych. Fotochromowa soczewka dopasowuje odcień szkła, przyciemniając się przy słonecznej pogodzie, a rozjaśniając przy słabej widoczności. Ponadto w goglach tych użyta została powłoka Supravision oraz technologia decentered lens. Model ten charakteryzują podwójne, sferyczne szyby. Niebywałą zaletą modelu jest także fakt, że jest on przystosowany dla osób noszących okulary korekcyjne. Model wyprodukowany w Niemczech. Rozmiar L40 - duży rozmiar, dla osób o dosyć szerokiej twarzy i długim nosie

Szyba: litemirror silver variomatic® / clear (S1-3)
poziom zabezpieczenia / transmisja światła 8-80%

Variomatic - szyby z technologią variomatic automatycznie dostosowują się (światłoczuła) do panujących warunków atmosferycznych. Fotochromowa soczewka dopasowuje odcień szkła, przyciemniając się przy słonecznej pogodzie, a rozjaśniając przy słabej widoczności.

Supravision - chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł. Najlepsza widoczność dzięki unikalnej powłoce uvex supravision ®, która nie zmienia jakości optycznej soczewek i przekracza normę zamglenia soczewek EN 174 o 100%. W warunkach testowych, powłoka uvex supravision® pozostawała niezaparowana przez całe 60 sekund. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa i najlepszej widoczności, nawet w złych warunkach pogodowych. 

Technologia decentred lens - widoczność bez zniekształceń. Technologia zapewnia realny obraz i sprawia, że oko nie męczy się

Membrana klimatyczna - wodoszczelna, wiatroszczelna, oddychająca membrana, zatrzymuje wilgoć i śnieg na zewnątrz 

Pojedyncza, welurowa pianka Model wyposażony w pojedynczą, welurowa piankę wyścielającą oprawki od wewnątrz oraz dodatkową membranę zatrzymująca śnieg na zewnątrz, które dodatkowo wpływają na komfort użytkowania.

Antypoślizgowy pasek gogli 

Podwójne, sferyczne szyby zapewniają 100% ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB, UVC 

Szyby półlustro mirror