Urządzenie do regeneracji Normatec Recovery PULSE Pro 2.0

60030-006-03

Nowy produkt

5 900,00 zł brutto

Więcej informacji

Systemy NormaTec PULSE to urządzenie służące do dynamicznej kompresoterapii, wykorzystujące opatentowaną metodę masażu NormaTec Pulse Massage, która wspiera powrót do pełni sił i rehabilitację sportowców oraz pacjentów. Systemy NormaTec składają się z urządzenia głównego i specjalnych mankietów na nogi, ramiona lub biodra. Mankiety przy pomocy sprężonego powietrza wykonują masaż kończyny, mobilizując powrót żylny, tym samym przyśpieszając regenerację oraz niwelując zmęczenie i ból.

Urządzenie PULSE PRO (urządzenie PRO+ rekawy na nogi para) Dostępny jest również zestaw z długimi rękawami dla siatkarzy, koszykarzy

 Czym jest Normatec?

NormaTec to lider rozwiązań zapewniających szybką regenerację - Nasze systemy dają przewagę najlepszym sportowcom świata i pomagają osobom wiodącym wymagający tryb życia oraz cierpiącym na zaburzenia układu krążenia.

Bez względu na to, czy regularnie ćwiczysz na siłowni, przygotowujesz się do zawodów lub wyścigu, miewasz opuchnięte nogi w wyniku częstych podróży, wykonujesz prace wymagające wielu godzin stania lub cierpisz z powodu zapaleń czy też obolałych mięśni NormaTec poprawi Twoje krążenie, zwiększy ruchomość czy po prostu zapewni szybsze odświeżanie nóg ( Fresh Legs Fasters®).

Systemy NormaTec PULSE to urządzenie służące do dynamicznej kompresoterapii wykorzystujące naszą opatentowaną metodę masażu NormaTec Pulse Massage, Która wspiera powrót do pełni sił i rehabilitację sportowców i pacjentów. Nasze systemy składają się z układu sterowania i nakładek na nogi, ramiona lub biodra. Nakładki przy pomocy sprężonego powietrza masują kończyny, mobilizują płyny i przyśpieszają regenerację.

Dlaczego NormaTec?

    Przyśpiesza regenerację
    Poprawia krążenie
    Zmniejsza ból i stany zapalne
    Opatentowana technologia dająca sprawdzone rezultaty stosowania przez 97% profesjonalnych zespołów

Parametry techniczne

Opatentowana technologia pulsacyjna i dynamiczny masaż kompresyjny dla przyspieszenia regeneracji po treningu lub skrócenia czasu rehabilitacji po kontuzji
Specjalne programy regeneracyjne i rehabilitacyjne dla zwiększenia efektywności pracy
Wyposażona w dotykowy wyświetlacz jednostka sterująca umożliwiająca precyzyjną i indywidualną terapię
5 stref regeneracyjnych dla złagodzenia bólów mięśniowych i maksymalnej odbudowy mięśni po wysiłku
Regulacja ciśnienia w zakresie 30 – 110mmHg
Możliwość kalibracji i dokładnego dopasowania do własnych celów i potrzeb
Wysokiej jakości wykończenia i odporne na zniszczenia materiały
Wydajna bateria wytrzymująca do 120 minut pracy
Bardzo cichy tryb pracy
Wymiary (cm): 10 x 12,5 x 23
Waga (kg): 1,6

Wersja PRO posiada 10 poziomów kompresji, podstawowa wersja posiada ich 7. Wyświetlacz w wersji PRO jest w pełni dotykowy. Dodatkowo model PRO umożliwia dostosowanie poziomu kompresji w każdej z 5 komór według potrzeby, w modelu podstawowym poziom kompresji jest jednolity w każdej komorze.

Aplikacja mobilna umożliwia:
Zdalne sterowanie
Zapisywanie i wczytywanie ulubionych ustawień sesji
Udostępnianie danych w social mediach, pocztą elektroniczną, w aplikacjach treningowych
Dostęp do statystyk miesięcznych i tygodniowych