Urządzenie do regeneracji Normatec Recovery PULSE 2.0

60000 006-03

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

4 500,00 zł brutto

Więcej informacji

Systemy NormaTec PULSE to urządzenie służące do dynamicznej kompresoterapii, wykorzystujące opatentowaną metodę masażu NormaTec Pulse Massage, która wspiera powrót do pełni sił i rehabilitację sportowców oraz pacjentów. Systemy NormaTec składają się z urządzenia głównego i specjalnych mankietów na nogi, ramiona lub biodra. Mankiety przy pomocy sprężonego powietrza wykonują masaż kończyny, mobilizując powrót żylny, tym samym przyśpieszając regenerację oraz niwelując zmęczenie i ból.

Urządzenie Normatec PULSE (urządzenie + rękawy na nogi para ) Dostępny jest również zestaw z długimi rękawami dla siatkarzy, koszykarzy

 Czym jest Normatec?

NormaTec to lider rozwiązań zapewniających szybką regenerację - Nasze systemy dają przewagę najlepszym sportowcom świata i pomagają osobom wiodącym wymagający tryb życia oraz cierpiącym na zaburzenia układu krążenia.

Bez względu na to, czy regularnie ćwiczysz na siłowni, przygotowujesz się do zawodów lub wyścigu, miewasz opuchnięte nogi w wyniku częstych podróży, wykonujesz prace wymagające wielu godzin stania lub cierpisz z powodu zapaleń czy też obolałych mięśni NormaTec poprawi Twoje krążenie, zwiększy ruchomość czy po prostu zapewni szybsze odświeżanie nóg ( Fresh Legs Fasters®).

Systemy NormaTec PULSE to urządzenie służące do dynamicznej kompresoterapii wykorzystujące naszą opatentowaną metodę masażu NormaTec Pulse Massage, Która wspiera powrót do pełni sił i rehabilitację sportowców i pacjentów. Nasze systemy składają się z układu sterowania i nakładek na nogi, ramiona lub biodra. Nakładki przy pomocy sprężonego powietrza masują kończyny, mobilizują płyny i przyśpieszają regenerację.

Dlaczego NormaTec?

    Przyśpiesza regenerację
    Poprawia krążenie
    Zmniejsza ból i stany zapalne
    Opatentowana technologia dająca sprawdzone rezultaty stosowania przez 97% profesjonalnych zespołów

Rewolucyjna technologia pulsacyjna, odwzorowująca masaż ręczny i skracająca czas regeneracji po aktywności fizycznej
Masaż kierunkowy, optymalizujący przepływ krwi
Regulacja ciśnienia w zakresie 30 – 110mmHg
5 stref regeneracyjnych dla lepszej odbudowy mięśni po treningu
Bateria wytrzymująca do 2 godzin pracy
Możliwość kalibracji rękawów i indywidualnego dopasowania
Cichy tryb pracy
Wymiary (cm): 10 x 12,5 x 23
Waga (kg): 1,6