Czapka Asics Cap

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

65,99 zł brutto

Więcej informacji

Asics Cap

Biegowa czapka z daszkiem ASICS wykonana z najwyższej jakości materiału. Regulowany pasek pozwala dopasować czapkę do kształtu głowy. Po bokach umieszczona siatka wentylacyjna która poprawia cyrkulację powietrza. Lekka i wytrzymała znakomicie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Elastyczny daszek pozwala na wyprofilowanie wedle upodobań użytkownika. Chroni przed szkodliwymi promieniami UV, idealna na słoneczne i deszczowe dni.

 

Jedna z najlepszych marek specjalizujących się w sprzęcie sportowym do biegania. Czasy uzyskiwane podczas biegu w dużej mierze są zależne od ciężkich treningów, wytrzymałości, silnej woli, ale także od sprzętu treningowego. Wysokiej klasy odzież sportowa ASICS pozwala uzyskiwać lepsze czasy, zmniejsza ryzyko kontuzji oraz poprawia komfort podczas biegania. Jej ambasadorem jest wicemistrz świata w piłce ręcznej Marcin Lijewski. Miliony na całym świecie zaufały firmie ASICS!

 

Asics to japońska firma założona w 1949 r. przez Kihachiro Onitsuke. Nazwa firmy to akronim od łacińskiego zwrotu "anima sana in corpore sano" co oznacza "w zdrowym ciele, zdrowy duch". Początkowo firma ASICS zajmowała się tylko produkcją butów do koszykówki, ale szybko wachlarz produktów zwiększył się o wszystkie dyscypliny olimpijskie i tak od lat 50 do dziś firma ASICS jest czołowym producentem sprzętu sportowego.