Kupując w naszym sklepie internetowym możesz wybrać jedną w dwóch form dostawy:

Firma kurierska DPD

Poczta Polska – przesyłka priorytetowa

Koszt wysyłki jest uzależniony od wybranej przez Ciebie formy wysyłki i płatności oraz gabarytów zamówionych przez Ciebie produktów. Całkowity koszt wysyłki jest zawsze przeliczany i wyświetlony w koszyku przed ostatecznym złożeniem zamówienia.

Zamówienia realizujemy już w ciągu 24h! Oznacza to, że zamówione przez Ciebie produkty wysyłamy zazwyczaj tego samego lub następnego dnia roboczego. Realny czas dostarczenia towaru przez kuriera to 1-2 dwa dni robocze, przez Pocztę Polską to 1-3 dni robocze.

Niektóre towary na zamówienie mają przypisany dłuższy czas realizacji – taka informacja znajduje się na karcie produktu. Czas realizacji zamówienia nie obejmuje sobót, niedziel i dni świątecznych. Informację o wysłaniu przez nas paczki, wraz z numerem listu przewozowego, dostaniesz od nas w mailu.

Wysyłane przez nas produkty są dokładnie zabezpieczane, aby doręczenie przesyłki przebiegało bez zakłóceń, paczki owijamy czarną folią stretch i naklejamy na nie wygenerowany z systemu adres odbiorcy. Każdy klient otrzymuje od nas mailem numer listu przewozowego, dzięki któremu może zawsze zlokalizować swoją paczkę.

Klienci mają prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn lub wymiany towaru w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jego dostarczenia tj. od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. 

Uprzejmie prosimy o dołączenie do zwracanego/wymienianego towaru:

      - dokumentu zakupu (paragon lub faktura VAT)
      - metek, instrukcji i opakowania

Do zachowania terminu 14 dni wystarczy wysłanie pisemnego oświadczenia przed upływem terminu lub wypełnienie powyższego formularza zwrotu. Potwierdzenie wypełnienia powyższego formularza otrzymają Państwo na podany adres mailowy.