Bluza adidas ClLMHT SN Wrap W BQ3915

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

162,99 zł brutto

Więcej informacji

Na trening biegowy bardzo często wybierasz chłodniejszą porę dnia. Nie daj się pogodzie w tej bluzie do biegania dla kobiet. Izolacja climaheat™ zatrzymuje ciepło w środku. Asymetryczny suwak z przodu i zachodzące na siebie brzegi kołnierza pozwolą Ci się otulić ciepłem, a wycięcia na kciuki w mankietach mogą zamienić rękawy w rękawiczki, zapewniając okrycie, jakiego potrzebujesz.

Inspirowana futrem izolacja climaheat™ jest zbudowana z wydrążonych włókien, dzięki czemu zatrzymuje więcej ciepła oraz szybciej schnie

Kieszeń na suwak z osłoną przeciwpotną sprawi, że Twoje rzeczy pozostaną suche

Asymetryczny suwak na całej długości i zachodzące na siebie brzegi kołnierza

Wycięcia na kciuki w mankietach z zawijaną konstrukcją rękawiczki, która zapewnia dodatkowe krycie; dół o charakterystycznym kształcie

Ten produkt jest częścią programu adidas obejmującego artykuły przyjazne dla środowiska. Oznacza to, że wykonane są one w sposób, który mniej obciąża środowisko naturalne, aby świat stał się lepszym miejscem.

Każde włókno ma znaczenie. Pochodzący z recyklingu poliester umożliwia ograniczenie wykorzystania zasobów naturalnych i ogranicza emisję szkodliwych substancji.

Standardowy krój

Polar, 90% poliester pochodzący z recyklingu / 10% elastan

Kod produktu: BQ3915