Buty Asics fuzeX TR S613N 9099

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

248,99 zł brutto

Więcej informacji

Asics Fuzex TR zostało wyprodukowane z myślą o biegaczach, którzy doceniają interesujący wygląd, ale ponad wszystko stawiają na jakość wykonania i znakomite cechy biegowe. Dzięki użytym systemom konstrukcji buty znakomicie dopasowują się do stopy i właściwie amortyzują wstrząsy oddziałujące na nogi przy lądowaniu w czasie biegu. Trwała, giętka podeszwa została zrobiona z kompozytów najwyższej jakości. Krój bieżnika odznacza się znakomitą przyczepnością i obniża ryzyko poślizgu. Surowiec użyty do wykonania cholewki gwarantuje efektywne odprowadzanie wilgoci i chroni nogi przed czynnikami atmosferycznymi. Buty biegowe Asics świetnie dopasowują się do nogi, znakomicie izolują oraz bardzo dobrze sprawdzają się zarówno na krótkich jak i dłuższych dystansach.

 

COMFORDRY SOCKLINER     

Trzywarstwowa wkładka podeszwy, gwarantująca lepsze dopasowanie do stopy, szybszą regenerację podeszwy, optymalną cyrkulację powietrza i działająca antybakteryjnie. 

SOLYTE MIDSOLE MATERIAL 

Bardzo lekki i trwały materiał podeszwy środkowej. Solyte podnosi komfort i poprawia amortyzację.     

COMFORDRY LASTING

Materiał zapewniający doskonały przepływ powietrza, przy zachowaniu najwyższego komfortu.     

8 MM HEEL GRADIENT

8 mm różnicy między tylną a przednią częścią buta zapewnia optymalną pozycję stopy. Poprawia dynamikę ruchu oraz zmniejsza obciążenia ścięgien i mięśni.