Buty Asics fuzeX Rush T768N 9690

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

179,99 zł brutto

Więcej informacji

FuzeX Rush to najnowszy model kolekcji 2017. Inspirowany miejskim życiem i jego nieustającą dynamiką. Sam wygląd podeszwy wzorowany jest na japońskim skrzyżowaniu Shibuya. Połączono technikę buta biegowego z lifestylowym designem. Smukła, bezszwowa cholewka zapewnia idealne dopasowanie do stopy a jej siateczkowa konstrukcja maksymalny poziom wentylacji. Zawarty w podeszwie środkowej fuzeGel świetnie tłumi wstrząsy powstające podczas biegania na twardych powierzchniach jednocześnie sprawiając, że buty są wyjątkowo lekkie. W połączeniu z pianką Solyte zapewnia jednolitą amortyzację na całej długości podeszwy. Właściwości i korzyści:

fuzeGEL – technologia ta jest bezpośrednim połączeniem Asics Gel oraz Solyte®, gwarantują więc jednolitą amortyzację na całej długości podeszwy.

Guidance Line® – pionowy FLEX GROOVE oddziela poszczególne części podeszwy wzdłuż wyznaczonej linii, dzięki czemu zapewnia optymalne przetoczenie stopy i efektywne przeniesienie energii w przód.

ComforDry™ Lasting wykonane z materiału zapewniającego komfort, świetne odprowadzenie wilgoci oraz oddychalność.

Solyte® Midsole Material – specjalny materiał w podeszwie środkowej, zapewniający wyjątkową lekkość, odbicie od podłoża i trwałość.

Removable Sockliner – wkładka, która może być zmieniana w celach ortopedycznych. Doskonale dostosowuje się do kształtu stopy.

AHAR + – cieńsza i lżejsza wersja AHAR. Wysoce odporna na uszkodzenia i trwała guma umieszczana w strategicznych miejscach podeszwy zewnętrznej w celu zwiększenia trwałości przy utrzymaniu niskiej wagi.

3M Reflective – elementy odblaskowe zwiększające bezpieczeństwo po zmroku.