TX08 DREWNIANE KÓŁKA GIMNASTYCZNE Z MIARKĄ KARABIŃCZYK HMS PREMIUM

17-35-009

Nowy produkt

152,99 zł brutto

Opis

Gwarancja 24 mies.

Więcej informacji

Kółka TX08 HMS PREMIUM - to wysokiej jakości przyrząd, do ćwiczeń gimnastycznych. Produkt, został zaprojektowany dla osób, które chcą wzmocnić i wysmuklić ciało.
Kółka gimnastyczne, zostały wyprodukowane z wyselekcjonowanego drewna. Pozwala to, na wykorzystanie właściwości chwytnych tego materiału. W zestawie z obręczami, otrzymujesz komplet grubych i wytrzymałych pasów. Wszystkie szwy, wykonano najwyższej jakości nićmi, zapewniającymi odporność na warunki atmosferyczne. Wyposażeniem tego modelu, jest również karabińczyk. W ten sposób, bez trudu zawiesimy kółka, w dogodnym dla nas miejscu.
Przyrząd, jest sposobem na intensywny trening w duchu CrossFitu. Model pozwala na wykonywanie, rozmaitych ćwiczeń na górne i dolne partie ciała oraz wspomaga koordynację ruchów. Kółka TX08, mogą być wykorzystywane zarówno przez mężczyzn, do rozgrzewki przed treningiem siłowym, jak również przez kobiety, do treningu fitness.
Taśmy TX08 HMS PREMIUM posiadają miarki na paskach, dzięki którym ustawienie kółek na odpowiedniej wysokości, nie powinno stanowić żadnego problemu.


Specyfikacja

Materiał: Drewno, nylon, stal
Średnica: 230 mm
Grubość: 28 mm
Długość taśmy: 2640 mm
Waga brutto/netto: 1,34/1,18 kg
W zestawie:

kółka gimnastyczne: 2 szt
taśmy tekstylne: 2 szt
karabińczyk: 2 szt


Maksymalne obciążenie: 200 kg

Uwagi

Nie przeznaczona do użytku komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące