Akcesoria

W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko wysokiej jakości obuwie sportowe, ale także szeroki wybór różnorodnych akcesoriów i dodatków przeznaczonych do wielu rodzajów aktywności fizycznej. Produkty z tej kategorii skierowane są zarówno dla osób uprawiających sport wyczynowo, jak i do sportowców-amatorów, dla których wysiłek jest formą ...

W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko wysokiej jakości obuwie sportowe, ale także szeroki wybór różnorodnych akcesoriów i dodatków przeznaczonych do wielu rodzajów aktywności fizycznej. Produkty z tej kategorii skierowane są zarówno dla osób uprawiających sport wyczynowo, jak i do sportowców-amatorów, dla których wysiłek jest formą aktywnego spędzenia czasu.

Akcesoria sportowe w sklepie online Center of Sport to głównie bagaż (torby, kosmetyczki itd.) oraz skarpety różnego typu. Dostępne w tej kategorii produkty, podobnie jak w przypadku pozostałych kolekcji w naszym sklepie internetowym, pochodzą od renomowanych producentów, takich jak: Adidas, 4F, Fila, Puma, Reebok, Under Armour, Nike, Eastpak itd. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz niezawodny i uznany produkt o wyśmienitych parametrach użytkowych.

Zachęcamy do wyboru spośród następujących akcesoriów:

- PLECAKI SPORTOWE: tego typu produkty, w przeciwieństwie do tradycyjnych plecaków, powinny charakteryzować się zwiększoną funkcjonalnością oraz trwałością, ponieważ użytkownicy sportowi wykorzystują tego typu akcesoria w ekstremalnych sytuacjach, takich jak wspinaczka górska, intensywny bieg itd. Oferowane w naszym sklepie plecaki sportowe mają doskonałą wentylację (siateczki odprowadzające wilgoć na tylnej ściance oraz na paskach ramieniowych) oraz można je dowolnie regulować dzięki zastosowaniu pasków kompresyjnych i profilowanych szelek. Poszczególne modele są zapinane na podwójny zamek, co zabezpiecza przez przypadkowym zamoknięciem zawartości oraz przed kradzieżą. Polecamy również projekty plecaków z dodatkowymi usztywnieniami. Plecaki sportowe mają kilka różnych kieszeni. Oprócz głównej komory zawierają także dodatkowe kieszenie na urządzenia elektroniczne, klucze itd. Proponujemy plecaki o różnej wielkości i pojemności, nawet około 10 L.

- SASZETKI, ETUI, PORTFELE:  dostępne w naszym sklepie portfele, saszetki oraz etui, w przeciwieństwie do eleganckich akcesoriów skórzanych, charakteryzują się prostotą, a zarazem wyjątkową użytecznością. Większość produktów wykonano z materiałów odpornych na przetarcia, dzięki czemu sprawdzą się one nawet w ekstremalnych warunkach.  Mają wiele wewnętrznych przegródek, które umożliwiają ukrycie małych elementów, monet o drobnych nominałach, kart kredytowych itd. Saszetki, etui i portfele są zapinane na rzep o wysokiej wytrzymałości oraz na świetnie wykonany suwak.

- SKARPETY: proponujemy skarpety kompresyjne oraz biegowe w wielu różnych wzorach i w zróżnicowanej kolorystyce, renomowanych marek (Reebok, Nike, CEP, ASICS i wiele innych). Skarpety biegowe w naszym sklepie charakteryzują się dużą przepuszczalnością powietrza oraz miękkością. Z kolei akcesoria kompresyjne są anatomicznie dopasowane do łydki, zapewniając najlepszą stabilizację i koordynację mięśni, chroniąc je przed kontuzjami.

Akcesoria sportowe w tej kategorii produktów obejmują jeszcze  stylowe i praktyczne kosmetyczki oraz pojemne torby sportowe.

Zachęcamy więc do skorzystania z oferty naszych atrakcyjnych akcesoriów sportowych w najlepszych cenach.  

Więcej

Akcesoria Sportowe

W tej kategorii nie ma produktów.